Новости Украины

Вчені розповіли, як виник коронавірус COVID-19 - новини науки Вчені розповіли, як виник коронавірус COVID-19 - новини науки Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/178690-938042-NcfUMhfO.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/178690-938042-NcfUMhfO.jpg SARS-CoV-2 є сьомим відомим членом сімейства коронавірусів, який заражає людей. Loading... Новий коронавірус SARS-CoV-2, який в
Вчені розповіли, як виник коронавірус COVID-19 - новини науки

SARS-CoV-2 є сьомим відомим членом сімейства коронавірусів, який заражає людей.

Loading...

Новий коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, має всі ознаки виникнення в природі, а не в лабораторії, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У новому дослідженні, яке було опубліковане в журналі Nature Medicine, вчені порівняли генетичні дані SARS-CoV-2 з даними інших коронавірусів.

Команда дослідників прийшла до висновку, що новий коронавірус, ймовірно, з’явився в результаті природного відбору, коли організми адаптуються до навколишнього середовища, щоб вижити.

“Порівнюючи доступні дані про послідовність генома для відомих штамів коронавірусу, ми можемо твердо визначити, що SARS-CoV 2 виник в результаті природних процесів”, – сказав співавтор дослідження, доцент кафедри імунології та мікробіології в Scripps Research Крістіан Андерсен.

SARS-CoV-2 є сьомим відомим членом сімейства коронавірусів, який заражає людей.

Спалах коронавірусу в райцентрі на Черкащині: в’їзди закрито, введено комендантську годину.

На боротьбу з коронавірусом в Україні залучать військових.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS