Новости Украины

Шевченко розповів про карантин - новини спорту Шевченко розповів про карантин - новини спорту Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/shevchenko-pressuha-litva-1568019874-437699-pmzkjz4W.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/shevchenko-pressuha-litva-1568019874-437699-pmzkjz4W.jpg Наставник української збірної дотримується норм карантину. Loading... Головний тренер збірної України Андрій Шевченко бореться
Шевченко розповів про карантин - новини спорту

Наставник української збірної дотримується норм карантину.

Loading...

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко бореться з поширенням коронавіруса, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Шева перебуває з родиною в Лондоні і в інтерв’ю італійським ЗМІ він розповів про карантин:

«У мене все добре, я живу за містом і замкнений в будинку протягом майже 10 днів. Єдине рішення – поважати правила уряду, тобто залишатися вдома і дати лікарям можливість виконувати свою роботу, яка дійсно величезна. Вони герої нашого часу. Їм потрібно подякувати за все, що вони роблять.

Я прожив момент, дуже схожий на цей (аварія на Чорнобильській АЕС). Тоді мені було дев’ять років. Ми повинні уникати дурної поведінки. Ніхто з нас не може бути впевнений, що не заразився вірусом. Ми не повинні виходити на вулицю, ми повинні думати не тільки про себе, а й про тих людей, для яких інфекція стане великою проблемою.

Бажаю здоров’я всім італійцям, я завжди поруч з вами. Ми повинні жити з надією, що все стане краще. Ми всі разом виберемося з цього», – сказав Андрій Миколайович.

Президент Футбольного союзу Сербії Славіша Кокеза повністю вилікувався від коронавіруса.

Знамениті баскетболісти НБА Руді Гобер і Донован Мітчелл одужали від коронавіруса.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS