Новости Украины

Серед чотирьох хворих в Умані є піврічна дитинка, - міський голова Цебрій - новини Еспресо TV | Україна Серед чотирьох хворих в Умані є піврічна дитинка, - міський голова Цебрій - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2732205/images/im610x343-Oleksandr-Cebrij.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2732205/images/im610x343-Oleksandr-Cebrij.jpg В Умані в суботу, 28 березня 2020 року, лабораторно підтверджено чотири випадки зараження коронавірусом, серед них - шестимісячна
Серед чотирьох хворих в Умані є піврічна дитинка, - міський голова Цеб
В Умані в суботу, 28 березня 2020 року, лабораторно підтверджено чотири випадки зараження коронавірусом, серед них - шестимісячна дитина

Про це на своїй сторінці інформує уманський міський голова Олександр Цебрій, передає Еспресо.TV.

За його словами, учора в Уманську інфекційну лікарню звернулися шестеро осіб. Зразки на дослідження були відібрані та відправлені до Черкас.

Два результати виявилися негативними, чотири з них показали позитивний результат захворювання на Covid-19.

'Всі вони знаходяться в нашій інфекційній лікарні. Наші лікарі роблять все необхідне в таких випадках. Наша лікарня забезпечена всім необхідним, але всі ми повинні їм допомагати для того щоб наші лікарі могли безперебійно працювати, надавати нам медичну допомогу', - наголосив Цебрій.

'Я хочу закликати уманчан вкотре не панікувати, але бути соціально відповідальним. Перш за все дотримуватисяь карантинного режиму. Попіклуватися про людей похилого віку, про своїх батьків', - додав мер Умані.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS