Новости Украины

Влада нагадала про заборони під час карантину в Україні - новини України Влада нагадала про заборони під час карантину в Україні - новини України Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/1584611274-4737-714485-YOSwG6Os.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/1584611274-4737-714485-YOSwG6Os.jpg Також уже прийнято рішення про продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня. Loading... Уряд України зняв заборону
Влада нагадала про заборони під час карантину в Україні - новини Украї

Також уже прийнято рішення про продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня.

Loading...

Уряд України зняв заборону на деякі види діяльності, проте більшість обмежень залишилося, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Кабмін 25-го березня вніс зміни до низки своїх актів щодо запобігання розповсюдженню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

Згідно з постановою № 239, дозволені певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту.

Зокрема, дозволені:

– Діяльність закладів громадського харчування по адресній доставці замовлень.

– Торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням та посадковим матеріалом, засобами зв’язку.

– Проведення банківської і страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльність автозаправних комплексів, діяльність з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, технічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність по ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого користування, об’єктів поштового зв’язку.

– Перевезення легковими автомобілями.

– Перевезення службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ в рамках кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, узгодженим з органами Національної поліції.

– Перевезення в трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяються кількості пасажирів, яке одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

До слова, прийнято рішення про продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня.

Більше не по 10 людей: Кабмін змінив правила проїзду у громадському транспорті.

В Україні заборонили звільняти за прогули: усі подробиці.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS