Новости Украины

Наскільки лікарні готові до лікування коронавируса Наскільки лікарні готові до лікування коронавируса Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/77-original-883017-bwmXSQpf.png https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/03/77-original-883017-bwmXSQpf.png В Україні є 3-4 тисячі апаратів штучної вентиляції легенів. А газовими аналізаторами лікарні забезпечені лише на 2%. Однак цієї кі
Наскільки лікарні готові до лікування коронавируса

В Україні є 3-4 тисячі апаратів штучної вентиляції легенів. А газовими аналізаторами лікарні забезпечені лише на 2%. Однак цієї кількості недостатньо у разі епідемії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів екс-заступник міністра охорони здоров’я, хірург Національного інституту хірургії і трансплантології ім. Шалімова Михайло Загрійчук.

Loading...

За словами Загрійчука, в інших країнах, таких як, наприклад, у Великобританії апаратами забезпечуються лікарні виходячи з розрахунку на 100 тисяч населення. То у нас ситуація кардинально відрізняється.

“Мені, як лікарю, дуже складно уявити, як один апарат штучної вентиляції легенів може вентилювати кілька пацієнтів. У нас є вітчизняні заводи, які виробляли ці апарати. Проте, не відомо, чи є зараз держзамовлення на цю продукцію” , – сказав він.

Як наголосив фахівець, має відбуватися комплексне обладнання лікарень. Крім апаратів штучної вентиляції нам необхідні також газові аналізатори, які вимірюють кислотно-лужний стан крові та відіграють роль в якісному наданні медичних послуг.

“У нас тільки на 2% лікарні забезпечені газовими аналізаторами. Просто про них ніхто не говорить. Але їх обов’язково потрібно закуповувати” , – додав Загрійчук.

Крім обладнання, за словами Загрійчука, зараз в Україні необхідно запустити виробництво хірургічних масок, костюмів для лікарів, так як наші медики гостро мають потребу в засобах захисту.

“Це повинна бути чітка державна програма розвитку галузі охорони здоров’я. Я дуже сподіваюся, що всі розмови щодо модернізації реанімацій будуть впроваджуватися в життя” , – підсумував Загрійчук.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що стало відомо про проблеми з діагностуванням коронавіруса.

Також ми повідомляли, що в Запорізькій області зафіксовано 8 випадків коронавіруса.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS