Новости Украины

Карантин в Україні заморозив ЗНО, скасував іспити та змістив навчальний рік, що потрібно знати батькам Карантин в Україні заморозив ЗНО, скасував іспити та змістив навчальний рік, що потрібно знати батькам Znaj.UA https://znaj.ua/icons/android-icon-192x192.png Znaj.UA https://znaj.ua/images/2020/03/26/5fV03C2FU2TlOLYiCewBLBydy4FShmU9HtRrJBhL.jpeg https://znaj.ua/images/2020/03/26/5fV03C2FU2TlOLYiCewBLBydy4FShmU9HtRrJBhL.jpeg В Україні навчальний рік завершиться 1 липня. В травні або червні, діти повернуться до школи вчити пропущений матеріал. Про це зая
Карантин в Україні заморозив ЗНО, скасував іспити та змістив навчальни

В Україні навчальний рік завершиться 1 липня. В травні або червні, діти повернуться до школи вчити пропущений матеріал. Про це заявила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій у відеозверненні у Facebook.

'Про учбовий рік. Згідно ЗУ 'Про освіту' навчальний рік в Україні закінчується 1 липня. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах у цьому навчальному році, то в травні або в червні повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати матеріал, який зараз подають дистанційно і підвести підсумки', - зазначила чиновниця.

Також у Міністерстві повідомили, що пробне ЗНО може пройти в травні. Основна сесія тестування відбудеться після 20 червня. Якщо ж навчання відновиться в червні, пробне ЗНО проведуть у червні до початку основної сесії.

Про закінчення навчального року - Любомира Мандзій

Т.в.о. Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy розповідає про закінчення навчального року, цьогорічне ЗНО, вступну кампанію і роботу шкіл в період карантину. З-поміж запитань, на які Любомира Мандзій надасть відповіді: ▪ Коли закінчиться нинішній навчальний рік? ▪ Коли відбудеться ЗНО? ▪ Як відбуватиметься вступна кампанія? ▪ Як працювати школам в період карантину? Документи, про які йтиме мова під час трансляції: 📄 Щодо особливостей організації освітнього процесу під час карантину https://bit.ly/3duzwlh 📄 Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину https://bit.ly/3doTiyq 📄 Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину https://bit.ly/2UjBhtR 📄 Про неприпустимість примусового виселення здобувачів освіти або надання таких рекомендацій здобувачам освіти https://bit.ly/2WMlg15

Популярні новини зараз

На покоління 65+ гроші можна не витрачати, 64-літній Ємець налякав пенсіонерів заявою

У Києві оскаженіле таксі влетіло у пішохідний перехід - дочка в лікарні, мати - в морзі

Пішла з життя відома акторка СРСР – її фільми обожнювали мільйони людей

У Києві зник зажурений чоловік у військовій формі, рідні благають лише про одне

Показати ще
Geplaatst door Міністерство освіти і науки України op Donderdag 26 maart 2020

'Ми готові почати ЗНО у червні, липні або навіть у середині серпня. Якщо в середині серпня - то процедура тестування, отримання результатів, закінчиться в середині вересня. Вступна кампанія завершиться до середини жовтня', - уточнила Мандзій.

Вступну кампанію продовжать, якщо ЗНО відбудеться в червні. Міністерство має підготувати зміни до правил прийому у вищі навчальні заклади. У той же час державна підсумкова атестація для 4 та 9 класів буде скасовано.

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального...

Geplaatst door Міністерство освіти і науки України op Donderdag 26 maart 2020

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, 25 березня тимчасово виконувати обов'язки глави Міністерства освіти і науки України Кабінет міністрів призначив Любомира Мандзій.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Міністерстві освіти і науки заявили, що у зв'язку з продовженням карантину можуть змінитися терміни вступної кампанії та дата проведення Зовнішнього незалежного оцінювання.

Також портал Знай.uа писав, як скоротять фінансування ПТУ, школам, університетам під час карантину.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS