Новости Украины

'Грубе порушення міжнародного права': Україна закликала світ тиснути на РФ за 'указ' Путіна про позбавлення землі кримчан без російського паспорту - новини Еспресо TV | Україна 'Грубе порушення міжнародного права': Україна закликала світ тиснути на РФ за 'указ' Путіна про позбавлення землі кримчан без російського паспорту - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2731565/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2731565/images/_default_soc_sharing.jpg Міністерство закордонних справ України засудило "указ" президента РФ Володимира Путіна про заборону на володіння прибережними земе
'Грубе порушення міжнародного права': Україна закликала світ тиснути н
Міністерство закордонних справ України засудило 'указ' президента РФ Володимира Путіна про заборону на володіння прибережними земельними ділянками в окупованому Росією Криму людям без громадянства РФ і закликало міжнародне співтовариство посилити тиск на державу-агресора

Про це йдеться у заяві на сайті МЗС.

'МЗС України засуджує підписання 20 березня указу президента Росії №201, який додав Крим до переліку прикордонних територій РФ, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати у власності земельні ділянки', - йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що указ є незаконним кроком РФ щодо привласнення об’єктів української державної і приватної власності в окупованому Криму.

'Підписання указу - це черговий незаконний крок Москви щодо привласнення об’єктів української державної і приватної власності на території незаконно окупованого Криму, грубе порушення українського законодавства і міжнародного гуманітарного права', - йдеться у повідомленні.

У МЗС також зазначили, що Україна використає всі можливості міжнародного права і міжнародних судових інстанцій для скасування указу та притягнення Росії до відповідальності і за це правопорушення, а також закликали світ посилити тиск на РФ.

'Закликаємо міжнародне співтовариство продовжувати посилювати тиск на державу-агресора, у тому числі шляхом запровадження санкцій', - закликали у відомстві.

  • Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін розширив перелік територій, земельні ділянки на яких не можуть бути у власності 'іноземців' і 'іноземних юридичних осіб', додавши до них прибережні ділянки окупованого Криму.
  • Народний депутат від 'Слуги народу' Віталій Безгін направив до уряду та представника президента в АР Крим запит із проханням відреагувати на указ президента РФ Володимира Путіна про позбавлення осіб без паспорту РФ прав на прибережні ділянки землі в Криму.
  • Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що указ Путіна щодо прав власності на землю в окупованому Криму спрямований на прискорення колонізації півострова.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS