Новости Украины

Факти ICTV Факти ICTV Факты ICTV https://fakty.ictv.ua/wp-content/themes/fakty/favicon.ico Факты ICTV https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/24/volodymyr-zelenskyj-.jpg https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/24/volodymyr-zelenskyj-.jpg Володимир Зеленський заявив, що вже 27 березня в Україні будуть закриті кордони. Про громадян, які залишилися в інших країнах, под
Факти ICTV

Володимир Зеленський заявив, що вже 27 березня в Україні будуть закриті кордони. Про громадян, які залишилися в інших країнах, подбають українські дипломати.

– Цей режим – не про диктатуру, це – про дисципліну. Наразі ми діємо настільки жорстко, наскільки цього вимагають сьогодення та виклики майбутнього, – наголосив Зеленський.

Крім того, глава держави повідомив про прибуття впродовж наступної доби кількох нових медичних вантажів, до яких сумарно входитиме ще 200 тис. ПЛР-тестів.

– У режимі 24/7 триває забезпечення України усім необхідним. Вночі ми очікуємо з Південної Кореї літак, який має доставити 100 тис.тест-систем ПЛР.

Завтра – чекаємо прибуття з Китаю близько 200 тис. спеціальних медичних респіраторів, захисні костюми для лікарів, 100 тис. ПЛР-тестів, апарати штучної вентиляції легень, велику кількість масок для аптек, – зазначив президент України.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS