Новости Украины

Зеленський про лікарів: Сьогодні вони наші 'кіборги' Зеленський про лікарів: Сьогодні вони наші 'кіборги' 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/202003/1305163.jpg?1585242779000 https://24tv.ua/resources/photos/news/202003/1305163.jpg?1585242779000 Медичні працівники повинні забезпечуватися на одному рівні з українськими військовослужбовцями. В умовах спалаху коронавірусу ліка
Зеленський про лікарів: Сьогодні вони наші 'кіборги'

Медичні працівники повинні забезпечуватися на одному рівні з українськими військовослужбовцями. В умовах спалаху коронавірусу лікарі є 'кіборгами'.

Медики повинні отримувати матеріальні компенсації на рівні із військовими. Про це президент Володимир Зеленський сказав у своєму зверненні.

Важливо Зеленський звернувся до українців через спалах коронавірусу в Україні: головне

Сьогодні кожен український лікар є 'кіборгом', який стоїть на захисті здоров'я всієї нації. Ми зробимо все, щоб вони були максимально захищені і заохочені,
– сказав глава держави.

Зеленський додав, що українські лікарі проводять регулярні консультації з китайськими медиками з Ухані і отримують досвід ефективної боротьби з коронавірусом.

'Прийнято постанову про збільшення окладу медичних працівників, введена погодинна оплата медикам, що протидіє коронавірус', ​– наголосив він.

Новина доповнюється...

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS