Новости Украины

Через карантин 22% журналістів зіткнулися з фінансовими проблемами — дослідження Через карантин 22% журналістів зіткнулися з фінансовими проблемами — дослідження Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon-96x96.png Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/175275/k88zo7q7tgvkwyrac https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/175275/k88zo7q7tgvkwyrac Під час карантину 22% медійників мають проблеми із заробітною платою у вигляді затримок та скорочень. Водночас медійники відзначаю
Через карантин 22% журналістів зіткнулися з фінансовими проблемами — д
Під час карантину 22% медійників мають проблеми із заробітною платою у вигляді затримок та скорочень. Водночас медійники відзначають 20% ріст уваги аудиторії до їхніх видань.

Про це йдеться у дослідженні громадської організації «Інститут масової інформації», яке анонімного опитувало медійників протягом 19-24 березня.

Так, 14% респондентів зазначили, що вже відчули на собі зменшення діяльності медіа, ще 11% заявили про зменшення замовлень.

Опитування також показало, що 8% журналістів зіткнулися з відмовою від вже чинних замовлень, а 9% — зовсім не отримують нових.

Водночас опитані вважають, що наслідки карантину призведуть до зростання уваги аудиторії і зростання впливу медіа (23% респондентів) та переформатування діяльності і пошуку нових рішень в онлайн-сфері для медіа (22%). Ще 18% журналістів очікують скорочення чи затримок заробітної плати, а 10,5% — бояться, що через карантин залишаться без замовлень.

Лише 6.5% респондентів очікують призупинення діяльності їхнього медіа, а 5% очікують взагалі закриття медіа, в якому вони працюють.

Також 65% опитаних журналістів зазначили, що медіа, в яких вони працюють, перейшли на роботу з дому, але 18,5% журналістам доводиться виїжджати на журналістські завдання. 81,5% опитаних відчувають потребу покращити свої професійні вміння у зв’язку з карантином.

Дослідження проводили методом анонімного анкетного опитування серед 200 журналістів, з яких 64,5% жінок та 35,5% чоловіків. 60% — журналісти з усіх регіонів України, 40% — журналісти з міста Києва.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS