Новости Украины

Карантин в Україні заморозив ЗНО, скасував іспити та змістив навчальний рік, що потрібно знати батькам Карантин в Україні заморозив ЗНО, скасував іспити та змістив навчальний рік, що потрібно знати батькам Znaj.UA https://znaj.ua/icons/android-icon-192x192.png Znaj.UA https://znaj.ua/images/2020/03/26/5fV03C2FU2TlOLYiCewBLBydy4FShmU9HtRrJBhL.jpeg https://znaj.ua/images/2020/03/26/5fV03C2FU2TlOLYiCewBLBydy4FShmU9HtRrJBhL.jpeg В Україні навчальний рік завершиться 1 липня. В травні або червні, діти повернуться до школи вчити пропущений матеріал. Про ц
Карантин в Україні заморозив ЗНО, скасував іспити та змістив навчальни

 

 

В Україні навчальний рік завершиться 1 липня. В травні або червні, діти повернуться до школи вчити пропущений матеріал. Про це заявила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій у відеозверненні у Facebook.

'Про учбовий рік. Згідно ЗУ 'Про освіту' навчальний рік в Україні закінчується 1 липня. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах у цьому навчальному році, то в травні або в червні повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати матеріал, який зараз подають дистанційно і підвести підсумки', - зазначила чиновниця.

Також у Міністерстві повідомили, що пробне ЗНО може пройти в травні. Основна сесія тестування відбудеться після 20 червня.
Якщо ж навчання відновиться в червні, пробне ЗНО проведуть у червні до початку основної сесії.

 

 

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS