Новости Украины

На Сумщині майже одразу після початку пожежі загинули двоє чоловіків. ФОТО На Сумщині майже одразу після початку пожежі загинули двоє чоловіків. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-03/photo_2020-03-25_12-19-48.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-03/photo_2020-03-25_12-19-48.jpg О 09:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Козацьке, Конотопського району. На гас
На Сумщині майже одразу після початку пожежі загинули двоє чоловіків.

О 09:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Козацьке, Конотопського району.

На гасіння направили сільську місцеву пожежну команду. Також, подолавши відстань в 25 км, на місце виклику прибуло відділення чергового караулу 12-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

О 10:17 загоряння було локалізоване, а о 10:45 - ліквідоване. Як було встановлено, сусіди побачили дим, що виходив із вікон будинку. Люди кинулися на допомогу і в помешканні виявили тіла двох загиблих людей. Після цього вони повідомили про пожежу до сільських вогнеборців.

Слідчо-оперативною групою встановлені особи загиблих. Це, 66-річний син господарки будинку та його знайомий також 66-ти років.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина загоряння - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Сумській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS