Новости Украины

Втекла із юним рецидивістом: зниклу на Донеччині школярку знайшли аж на Західній Україні Втекла із юним рецидивістом: зниклу на Донеччині школярку знайшли аж на Західній Україні Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-03/%D0%94%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B0.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-03/%D0%94%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B0.jpg 16-річну школярку із Торецька, яку понад місяць розшукували правоохоронці, знайшли цілою і неушкодженою на Західній Україні. Учен
Втекла із юним рецидивістом: зниклу на Донеччині школярку знайшли аж н

16-річну школярку із Торецька, яку понад місяць розшукували правоохоронці, знайшли цілою і неушкодженою на Західній Україні.

Учениця Торецького професійного ліцею зникла 21 лютого. Про це повідомила адміністрація навчального закладу, адже дитина позбавлена батьківського піклування і перебуває на повному державному забезпеченні.

Дівчина залишила гуртожиток та обірвала всі зв’язки, покинувши навчання та весь звичний спосіб життя. Як з’ясували поліцейські, неповнолітня пропала в компанії 17-річного хлопця, який вже не раз порушував закон. Разом вони ретельно спланували втечу із дотриманням правил конспірації.

Аби сховатися від поліції, юні Ромео та Джульєтта за місяць «накатали» близько 2 тисяч км Україною, десятки разів змінивши місце проживання.

Поліція встановила 3 можливі напрямки подорожі втікачів – Київ, Одеса або Москва (РФ). Відтак, відпрацювали кожен маршрут. Опитали перевізників, працівників вокзалів, налагодили контакт з прикордонниками, фото зниклої дитини розповсюдили по всій країні.

Оперативники карного розшуку Донецької області, які займаються пошуком безвісти зниклих, відстежили дівчину у столиці. Однак тінейджери там не затрималися. Вони намагалися подорожувати альтернативними способами, уникаючи рейсового пасажирського транспорту.

Пара змінювала квартири, які орендувала на вигадані імена, ночувала у випадкових місцях. Одещина, Кам’янець-Подільський, Хмельницький – підлітки упродовж місяця вели кочовий спосіб життя, небезпечний для неповнолітньої дівчинки.

Мандрівка тінейджерів скінчилася у місті Хмельницькому. Розшуковці Донеччини встановили адресу перебування зниклої в місті Хмельницькому, а патрульні Хмельниччини відреагували на дзвінок колег.

Бійці спецпідрозділу патрульної поліції ТОР знайшли обох втікачів. За словами 16-річної дівчини, вона прагнула дорослого життя.

На щастя, з дитиною не трапилося біди. Зараз дитина в безпеці, під опікою поліцейських, які доставлять її та її друга додому.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS