Новости Украины

Ракетний катер РФ зайшов у морську зону України Ракетний катер РФ зайшов у морську зону України Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/957/957232_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/957/957232_w_450.jpg?v=0 Українські прикордонники зафіксували в морській зоні військовий катер Російської Федерації. Про це повідомляється на офіційному с
Ракетний катер РФ зайшов у морську зону України

Українські прикордонники зафіксували в морській зоні військовий катер Російської Федерації.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Ракетний катер Чорноморського флоту РФ охороняє захоплені бурові вишки, на яких окупанти продовжують роботи.

'В Одеському родовищі виявлено та розпізнано самопідйомні плавучі бурові установки (СПБУ) 'Україна', перейменована окупаційною владою анексованого Криму у 'Крим-1', та СПБУ 'Таврида'. На обох бурових установках наявні ознаки продовження промислової діяльності, підняті прапори країни-агресора', — говориться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відпочивали на круїзному лайнері: у Криму нові випадки зараження коронавірусом

На запит українських прикордонників про мету перебування військового корабля РФ у виключній морській економічній зоні України, той заявив, що здійснює охорону економічної діяльності РФ і повідомив про обмеження щодо наближення до бурових платформ ближче 1 морської милі.

ДПСУ зафіксувала це порушення для третейського суду в Гаазі. Ним визнано, що Росія незаконно експропріювала активи НАК 'Нафтогаз України' та її дочірніх підприємств.

;

Володимир Путін підписав указ, згідно з яким землею на майже всій території анексованого Криму не можуть володіти особи без російського громадянства.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 12:47 26.03.2020 0
"ДПСУ зафіксувала це порушення" и самые лучшие катера типа кентавр заблоговремено свалили.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация