Новости Украины

Засоби Vichy від лупи Засоби Vichy від лупи FromUA.news - Стиль http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news - Стиль https://www.vichy.ua/site/pages/showImageResized.aspx?EncMediaId=YmR0TlorTVc1T2VtSnlEd3NpM2p5Zz09&ImageFormatAppCode=IMAGEFORMAT_ORIGINAL&v=20190307111631 https://www.vichy.ua/site/pages/showImageResized.aspx?EncMediaId=YmR0TlorTVc1T2VtSnlEd3NpM2p5Zz09&ImageFormatAppCode=IMAGEFORMAT_ORIGINAL&v=20190307111631 Лупа - проблема багатьох сучасних чоловіків і жінок. І хоч в аптеках можна вибрати лікувальні засоби для вирішення цієї проблеми,
Засоби Vichy від лупи

Лупа - проблема багатьох сучасних чоловіків і жінок. І хоч в аптеках можна вибрати лікувальні засоби для вирішення цієї проблеми, багато хто все одно вирішує спробувати той чи інший народний спосіб проти лущення шкіри. Але хорошого результату можна досягти, тільки якщо використовувати засіб від лупи на голові високої якості.

Vichy пропонує різні засоби проти лупи. До того ж сама проблема може бути викликана різними чинниками. Шкіра голови буває жирною або сухою, а, отже, і лупа буде різною. Щоб позбутися напасті, потрібно правильно вибрати відповідний для себе продукт, який в підсумку буде ефективним і надовго позбавить від свербіння і лущення, а також збереже красу і блиск волосся.

Цікаве про Vichy

Мало хто знає, що компанія почала своє існування ще на початку двадцятого століття. Тоді доктор Аллер активно вивчав властивості високомінералізованої термальної води з одного джерела, розташованого в вулканічному районі Франції. Це все відбувалося в місті під назвою Віші.

Можливо, він би не став робити косметику, якби до нього не звернувся за допомогою Жорж Герен, у якого була рана на нозі. І впоратися з проблемою допомогла саме термальна вода, яка покращила захисні властивості шкіри, знезаразила рану і допомогла їй швидше затягнутися.

Тепер цей унікальний компонент є практично у всіх продуктах Vichy. Косметика від лупи теж в своєму складі містить термальну воду, а тому після її застосування пропадає свербіж і запалення на голові. Лікування лупи проходить швидше і ефективніше. Також в складі багато інших активних компонентів.

Лінійка засобів Vichy

Лущення буває сухим або жирним, а тому і засіб проти лупи потрібно вибирати певний. Багато хто використовує тільки шампунь для волосся від лупи. Головне, щоб в його складі були ті компоненти, які не просто вимиють шматочки відмерлої шкіри, але і поліпшать стан епідермісу голови. Тільки так можна швидко і надовго позбутися проблеми.

Компанія Vichy пропонує такі ефективні засоби:

  • Micro Peel Anti-Dandruff Scrub Shampoo. Це шампунь Vichy від лупи, який також включає властивості скрабу. Допоможе позбутися навіть стійкої проблеми, коли шкіра голови жирна, а шматочки відмерлої дерми липкі, жовті, стійкі. Найчастіше спостерігається і гіперсеборея дерми - з цим продукт теж впорається;
  • Anti-dandruff Shampoo для нормальних і жирних локонів. Вже після першого застосування Ви побачите хороший результат, але стабільного ефекту можна досягти через чотири тижні регулярного використання. Шампунь від лупи допоможе контролювати вироблення шкірного жиру, а також заспокоїть і відновить шкірний покрив голови;
  • Anti-dandruff Shampoo For Dry Hair - засіб від сухої лупи. Допоможе позбутися сухих лусочок, які доставляють і естетичний, і фізичний дискомфорт. Також прибере свербіж, зволожить дерму.

Шампунь проти лупи не повинен просто вимивати лусочки шкіри. Він має зволожити і заспокоїти епідерміс, відновити шкірний покрив і на клітинному рівні позбавити від існуючої проблеми. З цим усім впорається спеціальна косметика Vichy.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация