Новости Украины

У Сумах молоду жінку підозюють в організації грального закладу У Сумах молоду жінку підозюють в організації грального закладу Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-03/unnamed_2.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-03/unnamed_2.jpg Ще на початку січня нинішнього року працівники слідчого управління ГУНП в області виявили в обласному центрі нелегально працюючий
У Сумах молоду жінку підозюють в організації грального закладу

Ще на початку січня нинішнього року працівники слідчого управління ГУНП в області виявили в обласному центрі нелегально працюючий гральний заклад.

В рамках відкритого кримінального провадження були проведені обшуки та вилучені більше десятка одиниць різноманітної комп’ютерної техніки. Як показали експертні дослідження, програмне забезпечення пристосоване саме для зайняття гральним бізнесом.

Наразі в рамках досудового розслідування одному з фігурантів справи, 22-річній сумчанці, яка працювала у підпільному закладі, оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 203-3 КК України «Зайняття гральним бізнесом». Дівчині загрожує сплата чималого штрафу – від 170 000 до 680 000 гривень.

Слідство по справі триває.

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS