Новости Украины

Як РФ кинула колаборантів з окупованого Донбасу: ті через коронавірус не можуть повернутись Як РФ кинула колаборантів з окупованого Донбасу: ті через коронавірус не можуть повернутись 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/202003/1304581.jpg?1585182380000 https://24tv.ua/resources/photos/news/202003/1304581.jpg?1585182380000 Через ситуацію з коронавірусом у світі та відповідним закриттям кордонів багатьох країн опинилися і жителі окупованого Донбасу, що
Як РФ кинула колаборантів з окупованого Донбасу: ті через коронавірус

Через ситуацію з коронавірусом у світі та відповідним закриттям кордонів багатьох країн опинилися і жителі окупованого Донбасу, що мають так звані паспорти 'ДНР', 'ЛНР' і Росії. Річ у тім, що останні 'документи' жодної юридичної сили не мають, тому виїжджали вони за кордон за українськими закордонними паспортами.

Де за кордоном перебувають 'туристи' з окупованого Донбасу

Після того, як Росія через коронавірус закрила авіасполучення з іншими державами, вищезазначені особи застрягли на відпочинку в:

  • Туреччині (10 осіб – 6 із 'ДНР', 4 із 'ЛНР'),
  • Таїланді,
  • ОАЕ (2 особи з 'ДНР').

До теми Спалах коронавірусу: Росія обмежила в'їзд для мешканців нею ж окупованого Донбасу

Про це пише відомий блогер Фашик Донецький.

Як вони там опинилися

Хоча мають вони так звані російські паспорти та паспорти громадян фейкових 'ДНР' і 'ЛНР', проте потрапили вони за кордон за українськими закордонними паспортами. Щоправда, купували путівки в турфірмах на території Росії та вилітали з російських аеропортів.

Фото українських паспортів 'туристів' із окупованого Донбасу

Чому не вилітали з України

Як підкреслює блогер, через Україну вони бояться виїжджати за кордон, оскільки більшість із них або їхніх родичів – це чиновники окупаційної адміністрації або представники так званих 'спецслужб' ніким невизнаних 'ЛНР' і 'ДНР'. Тобто, простими словами, вони є колаборантами кремля.

'Самі розумієте, що прості шахтарі і трактористи незалежних, дуже вільних і таких республік, що всіх годують, думають зараз як кінці з кінцями звести, щоб з голоду не здохнути, а не їхати на дорогі курорти ОАЕ або Таїланду', – зауважив Фашик Донецький.

Цікаво Путін визнав українців носіями російської мови: які можуть бути наслідки

Що їм відповідає їхня ріднесенька Росія

Через те, що вони потрапили на закордонні курорти за українськими паспортами, російські авіакомпанії відмовляються їх брати на борт і відмовляються продавати квитки. Щоправда, дехто все ж обзавівся авіабілетами, але це їм також не допомогло.

Свою позицію росіяни аргументують тим, що їм дали вказівку евакуювати передусім виключно громадян Росії. А туристи-колаборанти, за їхніми словами, до таких не належать.

Проте їм все ж пообіцяли,радше, щоб відчепились, що колись-таки, їх, можливо, евакуюють. Статися це може, коли Росія остаточно закриє повітряний простір і тамтешнє МНС евакуюватиме тих російських громадян, що так і не змогли вилетіти раніше.

Зверніть увагу Росія спростила надання громадянства українцям: що це означає

Колаборанти з Донбасу через коронавірус застрягли за кордоном: що їм відповіла Росія – документ

Чому вони не звертаються до українських диппредставництв

А тут причина є аналогічною з тією, чому вони вилітали з території Росії. Якби ці представники окупаційної влади все ж звернулися до українських посольств і консульств, то одразу потрапили б на гачок до СБУ. Тому потрапляти на контрольовану Києвом українську територію їм категорично не бажано.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS