Новости Украины

На Тернопільщині коронавірусом заразилися четверо лікарів На Тернопільщині коронавірусом заразилися четверо лікарів Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6685/58_main.jpg?1585177207 https://glavcom.ua/img/article/6685/58_main.jpg?1585177207 Загалом на Тернопільщині наразі 12 випадків коронавірусу На Тернопільщині підтвердили ще чотири випадки інфікування на коронавірус
На Тернопільщині коронавірусом заразилися четверо лікарів

Загалом на Тернопільщині наразі 12 випадків коронавірусу

На Тернопільщині підтвердили ще чотири випадки інфікування на коронавірус. На COVID-19 захворіли лікарі Монастирського району області.

Про це заявили на офіційній сторінці Тернопільської міської ради у Facebok «Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом».

Так, інфекцію лабораторно підтвердили у двох сімейних лікарів, лікаря з Центру первинної медико-санітарної допомоги та лікаря Монастириської лікарні — мешканця Золотого Потоку Бучацького району.

Загалом на Тернопільщині наразі 12 випадків коронавірусу. 1 — летальний (68-річний чоловік).

Зазначимо, раніше стало відомо, що у Монастирському районі на Тернопільщині коронавірус виявили у медсестри, в якої спочатку тести показали грип

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS