Новости Украины

Сьогодні в Україні відзначають 28 річницю створення СБУ: Як вітали спецслужбовців Сьогодні в Україні відзначають 28 річницю створення СБУ: Як вітали спецслужбовців zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://img.zik.ua/1200x800/2020/03/25/245188.jpg?timestamp=1585150058 https://img.zik.ua/1200x800/2020/03/25/245188.jpg?timestamp=1585150058 Співробітників СБУ також привітали президент Володимир Зеленський та глава відомства Іван Баканов Поки Служба безпеки України очі
Сьогодні в Україні відзначають 28 річницю створення СБУ: Як вітали спе

Співробітників СБУ також привітали президент Володимир Зеленський та глава відомства Іван Баканов

Поки Служба безпеки України очікує свого реформування, сьогодні її співробітники святкують професійне свято – 28-ї річниці створення СБУ, повідомляє 'Сьогодні'

'Прекрасно знаю, що для вас служба – не просто робота, а покликання, що проходить через всю вашу життя. Це місія, яку ви з честю виконуєте. І саме завдяки вам СБУ гідно зустрічає свій день народження. Наше завдання – гарантувати безпеку українців будь-якою ціною. А іноді вона дуже висока – минулий рік поповнив список героїв, які поклали своє життя на сході України. Пам'ятаємо кожного з них', – зазначив глава відомства Іван Баканов.

Він нагадав, що спецслужба, як і вся країна, сьогодні бореться з новим викликом світового масштабу – пандемією. Днями СБУ викрила провокаторів, распростраявших фейки про коронавирусе.

'Боротьба з агресором у гібридної війні, контррозвідка і кібербезпека, захист національної державності та об'єктів критичної інфраструктури, робота слідчих органів – по кожному з цих напрямків ми маємо результати. І, я впевнений, що відданість, принциповість і компетентність СБУ дозволить досягти головної мети – щоб кожен українець міг відчувати себе в безпеці', – підкреслив Баканов.

У свою чергу президент Володимир Зеленський зауважив, що Служба безпеки довела свою можливість гідно протистояти будь-яким викликам.

'Тероризм, зовнішня агресія і підривна робота, гібридна війна, кібератаки – в таких умовах сьогодні ведеться боротьба за українську незалежність. Служба безпеки щодня доводить свою дієвість та результативність. І я впевнений, що трансформації, які чекають Службу найближчим часом, тільки підсилять її і будуть сприяти головному – ефективного захисту державної безпеки. Ваша боротьба не проходить без втрат. Ми схиляємо голови перед загиблими та їх сім'ями, але пам'ятаємо, що зобов'язані продовжувати нашу спільну справу і перемагати. Бажаю вам стійкості в боротьбі за Україну, за нашу свободу і незалежність, за майбутнє наших дітей', – йдеться у привітанні, текст якого опублікований на сайті президента.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS