Новости Украины

Евакуйовані з Китаю у Нових Санжарах поскаржилися, що їх почали гірше годувати Евакуйовані з Китаю у Нових Санжарах поскаржилися, що їх почали гірше годувати zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://img.zik.ua/1200x800/2020/02/28/243750.png?timestamp=1582877736 https://img.zik.ua/1200x800/2020/02/28/243750.png?timestamp=1582877736 Їжа, якою тепер харчують евакуйованих, не усім підходить Пан Олександр, який перебуває на обсервації у Нових Санжарах, розповів
Евакуйовані з Китаю у Нових Санжарах поскаржилися, що їх почали гірше

Їжа, якою тепер харчують евакуйованих, не усім підходить

Пан Олександр, який перебуває на обсервації у Нових Санжарах, розповів у коментарі кореспонденту телеканалу ZIK, що харчування в санаторії погіршилося.

За словами журналіста ZIKу Андрія Лаща, у санаторії в Нових Санжарах, де перебувають евакуйовані з Китаю особи, змінили харчування. Відтепер людей, які перебувають на обсервації, харчує Нацгвардія.

Пан Олександр з Маріуполя поскаржився, що харчування змінилося на гірше.

Новини за темою: Суд заарештував чотирьох учасників акції протесту у Нових Санжарах

'Харчування стало набагато гіршим. Перші чотири дні було просто чудовим, усім подобалося. Але всі як один помітили, що харчування змінилося. М’яко кажучи, не усім цей раціон підходить і не усім це подобається', – сказав пан Олександр, який перебуває на обсервації у Нових Санжарах.

Новини за темою: Волонтерам заборонили передавати продукти евакуйованим з Китаю українцям у Нових Санжарах

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України 'Нові Санжари' у Полтавській області.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що стан евакуйованих не є небезпечним - всі вони здорові.

26 лютого у Нових Санжарах провели 48 тестів на коронавірус особам, які наразі перебувають у санаторії, інфікованих не знайдено.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация