Новости Украины

У Лисичанську в лікарні можна зняти стрес у новій соляній кімнаті У Лисичанську в лікарні можна зняти стрес у новій соляній кімнаті depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Скріншот з відео Ірта-Факс Приміщення обладнали за грантові кошти представники Лисичанської міської організації Товариства Чер
У Лисичанську в лікарні можна зняти стре…
Скріншот з відео Ірта-Факс

Приміщення обладнали за грантові кошти представники Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста в Україні, передає Depo.Донбас з посиланням на Еспресо ТВ.

Вважається, що відвідування соляної кімнати не тільки сприяє оздоровленню всього організму, але і надає антистресовий ефект.

На створення соляної кімнати в Лисичанську витратили 120 тис. грн. Тут на підлозі більше 400 кг солі, привезеної з Соледара, стіни зроблені з соляних панелей. Для дітей є спеціальний куточок з іграшками, щоб вони могли висидіти 40 хвилин сеансу, а ненав'язлива музика допомагає відвідувачам відвернутися від зовнішнього світу і проблем.

'Через стрес у людей загострилися багато захворювань, але крім цього у нас з-за екологічної обстановки дуже багато людей із захворюваннями органів дихання', - говорить глава Лисичанської організації Товариства Червоного Хреста Тетяна Бабич.

'Галогенератор створює мікроклімат соляних печер. Він розпорошує іони солі, які благотворно впливають на мікрофлору бронхів', - розповіла вона.

Сеанс у соляній кімнаті не безкоштовний, але плата суто символічна. Всі вилучені кошти підуть на покращення медико-санітарної допомоги у місті.

Нагадаємо, у Слов'янську на Донеччині команда з трьох підлітків з назвою 'Листя' вирішила переробляти опале листя в місті природним шляхом - компостуючи їх у земляних ямах за допомогою хробаків

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS