Новости Украины

У Швейцарії евакуюють все село на 10 років через склад зброї У Швейцарії евакуюють все село на 10 років через склад зброї depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Фото: SOCIÉTÉ SUISSE DE RADIODIFFUSION ET TÉLÉVISION У минулому році міністерство оборони зробило висновок, що сховище створює
У Швейцарії евакуюють все село на 10 рок…
Фото: SOCIÉTÉ SUISSE DE RADIODIFFUSION ET TÉLÉVISION

У минулому році міністерство оборони зробило висновок, що сховище створює 'неприйнятний' ризик для людей, що живуть у Мітольці, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

Тепер влада стверджує, що жителям, можливо, доведеться виїхати, поки вони очистять місцевість.

'Залежно від того, як піде робота, мешканці повинні бути готовими, що евакуація триватиме понад 10 років', – сказали в міністерстві.

Чиновники вважають, що підготовка майданчика до евакуації також триватиме мінімум десять років – включаючи будівництво аварійної дороги для обходу району.

Жителі ще повинні затвердити план виселення з цього району. Проводяться громадські консультації, щоб визначити, як найкраще це зробити.

Будь-яка евакуація жителів міста, ймовірно, не розпочнеться до 2031 року.

Дослідники сховища повинні опублікувати звіт 17 квітня.

800 місцевих мешканців шоковані від новин.

'Якщо вони попросять нас піти, то повинні будуть запропонувати нам компенсацію', – сказав співрозмовник.

З іншого боку, розглядається й альтернативний план – поховати звалище під ще більшою кількістю каміння.

Довідка: Склад боєприпасів частково вибухнув у 1947 році, тоді загинули дев'ять людей, а залізничну станцію поруч знищило вибухом. Але через 70 років тут досі поховані під камінням близько 3,5 тис. тонн боєприпасів.

У звіті за 2018 рік зазначають, що ризики недооцінювались десятиліттями, а видалення вибухівки може бути 'дуже складним', оскільки каміння, ймовірно, мають видаляти прошарок за прошарком.

Швейцарія не вела війн з 1815 року, включно з Другою світовою війною. Але чотири роки під час конфлікту Швейцарія була цілком оточена нацистською Німеччиною та її союзниками. Одного разу німецький лідер Адольф Гітлер навіть розробляв план вторгнення.

У відповідь на загрозу швейцарці залучили сотні тисяч чоловіків. Вони розробили оборонний план, відомий як Національний редут – серію укріплень глибоко у горах, які могли б захистити від нападників.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS