Новости Украины

Трамп знову притиснув Росію 'кримськими' санкціями Трамп знову притиснув Росію 'кримськими' санкціями depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Фото: mtot.gov.ua Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Білого дому. Санкційні заходи проти Росії введені через ситу
Трамп знову притиснув Росію
Фото: mtot.gov.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Білого дому.

Санкційні заходи проти Росії введені через ситуацію в Криму і на Україні. У пояснювальній записці називаються причини прийняття такого рішення: підрив демократичних процесів в Україні, які загрожують її миру, стабільності, суверенітету, безпеці і територіальній цілісності і сприяють незаконному привласненню активів держави.

'Дії і політика уряду Росії... продовжують являти собою незвичайну і надзвичайну загрозу нацбезпеці і зовнішній політиці США', –йдеться в тексті.

Зазначається, що перший указ №13660 про введення санкції проти РФ через Крим був підписаний екс-главою США Бараком Обамою 6 березня 2014 року.

'Надзвичайна ситуація повинна залишатися в силі після 6 березня 2020 рокк... Тому я продовжую її на рік', – йдеться в указі №13660 Трампа.

Нагадаємо, 25 лютого влада США ввела санкції проти 13 компаній і фізичних осіб з Росії, Китаю, Іраку та Туреччини.

Росія сполошилася через нові можливі санкції США за втручання у вибори.

28 січня стало відомо, що під санкції ЄС проти Росії потрапили 'чиновники' окупованого Криму.

29 січня в Офіційному журналі Європейського Союзу оприлюднили імена семи осіб, внесених до списку санкцій за проведення у вересні минулого року незаконних 'виборів' в окупованому Росією Криму.

Як відомо, росіяни нахабно відповіли на нові санкції США через 'вибори' у Криму.

Канадське міністерство закордонних справ теж оголосило про санкції проти шести фізичних осіб у зв'язку з 'виборами' в Криму в 2019 році.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS