Новости Украины

Ексглава французької розвідки стане ведучим на російському держканалі Ексглава французької розвідки стане ведучим на російському держканалі Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/953/953025_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/953/953025_w_450.jpg?v=0 Колишній глава Служби зовнішньої розвідки Франції Ален Жює вестиме програму на пропагандистському телеканалі RT (раніше — Russia T
Ексглава французької розвідки стане ведучим на російському держканалі

Колишній глава Служби зовнішньої розвідки Франції Ален Жює вестиме програму на пропагандистському телеканалі RT (раніше — Russia Today). Канал входить до російського медіахолдингу й фінансується з бюджету РФ.

Жює вестиме програму про геополітику. Це 13-хвилинна передача під назвою La Source ('Джерело'), яка виходитиме двічі на місяць, повідомила керівниця RT France Ксенія Федорова.

У програмі будуть говорити про 'дипломатію, конфлікти, тероризм, безпеку та конкурентну розвідку'.

Очільниця RT France заявила, що 'дуже рада' через те, що людина 'такого масштабу' працюватиме на російському держканалі.

Раніше Жює неодноразово виступав з прокремлівською позицією. Так, в інтерв'ю Youtube-каналу Thinkerview, яке переповіло RT, він назвав ситуацію з отруєнням Скрипаля 'англосаксонською маніпуляцією', похвалив Росію за прогрес у сфері озброєння та запевнив, що Москва не є загрозою для країн Заходу.

А в інтерв'ю самому RT він підтримав військову операцію Росії в Сирії на боці режиму Асада, а також заявив про 'залежність' Франції від США.

Телеканал RT неодноразово звинувачували у маніпуляціях та розповсюдженні російської пропаганди, зокрема у Великій Британії його оштрафували на 200 тисяч фунтів стерлінгів, бо канал не зміг зберегти 'належну неупередженість'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS