Новости Украины

Офіс генпрокурора розробив законопроект про систему електронного судочинства Офіс генпрокурора розробив законопроект про систему електронного судочинства Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon-96x96.png Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/170024/k72g5px2dxxtdz8eq https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/170024/k72g5px2dxxtdz8eq Генеральний прокурор Руслан Рябошапка розповів про розробку законопроекту для запровадження в Україні системи електронного криміна
Офіс генпрокурора розробив законопроект про систему електронного судоч

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка розповів про розробку законопроекту для запровадження в Україні системи електронного кримінального судочинства.

Про це Рябошапка повідомив на форумі в Києві, передає «Укрінформ».

За його словами, пілотний проект вже використовують НАБУ, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Антикорсуд.

«Розробляється система електронного кримінального судочинства. Ми підготували законопроект. Сьогодні передав цей законопроект президенту. Після того, як Офіс президента відпрацює, у нас сподівання, що президент внесе цей законопроект на розгляд парламенту», — сказав генпрокурор.

Як очікує Рябошапка, до кінця року така система працюватиме між НАБУ, САП і Антикорсудом, а до кінця 2021 року — в межах усієї системи кримінальної юстиції.

Генпрокурор зазначав, що така система значно зменшить обсяг паперової роботи, пришвидшить рух матеріалів у межах кримінального провадження, і відповідно значно зменшить навантаження на людей, які працюють у системі кримінальної юстиції.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS