Новости Украины

Ліга чемпіонів: 'Барселона' сенсаційно зіграла внічию з 'Наполі' - новини Еспресо TV | Україна Ліга чемпіонів: 'Барселона' сенсаційно зіграла внічию з 'Наполі' - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2721247/images/im610x343-430.JPG https://static.espreso.tv/uploads/article/2721247/images/im610x343-430.JPG У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА італійський "Наполі" зіграв внічию з іспанською "Барселоною", рахунок 1:1 Про це
Ліга чемпіонів: 'Барселона' сенсаційно зіграла внічию з 'Наполі' - нов
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА італійський 'Наполі' зіграв внічию з іспанською 'Барселоною', рахунок 1:1

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Рахунок у матчі відкрив бельгійський форвард Дріс Мертенс, який вивів 'Наполі' вперед на 30-й хвилині зустрічі. Зрівняти вдалось всередині другого тайму, на 57-й відзначився Антуан Грізманн.

Матч-відповідь відбудеться у Барселоні, на стадіоні 'Камп Ноу', 18 березня. Початок о 22:00.