Новости Украины

Нацвідбір-2020: Tvorchi пояснили причину поганого виступу Нацвідбір-2020: Tvorchi пояснили причину поганого виступу depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook-сторінку гурту. Tvorchi зазначили, що у них виникла проблема в півфіналі. "Г

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook-сторінку гурту.

Tvorchi зазначили, що у них виникла проблема в півфіналі.

'Голос бек-вокалістів в навушниках уДжефрі лунав настільки голосно, що було важко почути себе. Правда, після цього звукачі вибачились', – пояснили у гурті.

Співаки наголосили, що під час виступу співали без музики.

'В буквальному розумінні – в навушнику Джефрі не чув музики ВЗАГАЛІ. Після виступу, коли ми підійшли людини, яка за це відповідала, відбувся наступний діалог: - Ви ж перевіряли мікрофон! - Так! Ми чули себе ідеально, але не було музики взагалі! - Це неможливо( і розміявся)', – обурилися виконавці, додавши, що їм вказали за сценою про це нікому не казати.

Також вони зауважили, що не хочуть, щоб це виглядало як 'виправдовування' і вибачилися перед суддями й фанатами.

'Хочемо вибачитись перед вами, що не змогли показати класний результат. Нам щиро шкода і хочемо в 10раз більше подякувати за ваші голоси. Дякуємо команді СТБ. Вони відпрацювали дуже круто. Вони нас і критикували, і навчали, і допомагали', – резюмували у гурті.

Нагадаємо, під час виступу суддя Дроздов зазначив, що вокал гурту Tvorch iбув гіршим, ніж у півфіналі. Тому він розчарований.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация