Новости Украины

Перекрита Сімферопольська траса: На Харківщині громадяни протестують проти видобутку сланцевого газу Перекрита Сімферопольська траса: На Харківщині громадяни протестують проти видобутку сланцевого газу depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Телеграм "Веха" Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, близько 60 місцевих мешкан
Перекрита Сімферопольська траса: На Харк…
Телеграм 'Веха'

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, близько 60 місцевих мешканців, не згодних з видобуванням сланцевого газу, перекрили рух транспорту на трасі Харків – Сімферополь у місті Мерефа.

Акція розпочалася о 10 ранку 22 лютого. Охорону публічної безпеки та порядку забезпечують 15 співробітників Харківського відділу поліції. Станом на 12:30 порушень правопорядку не допущено.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині люди перекрили трасу, протестуючи проти видобутку газу. Один з учасників акції Михайло Пащенко зазначив, що люди протестують проти проведення сейсморозвідувальних робіт та видобутку газу поблизу Мерефи. Він говорить, біля переходу зібралися понад 200 людей. Акцію Пащенко називає безстроковою.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS