Новости Украины

Ізраїль зняв низку обмежень з громадян Гази Ізраїль зняв низку обмежень з громадян Гази Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/publications/11/104762/104762-1_large.jpg https://media.slovoidilo.ua/media/publications/11/104762/104762-1_large.jpg Ізраїль не буде застосовувати низку надзвичайних заходів до громадян сектора Гази через настання відносного спокою в прикордонни
Ізраїль зняв низку обмежень з громадян Гази
Ізраїль не буде застосовувати низку надзвичайних заходів до громадян сектора Гази через настання відносного спокою в прикордонних районах за останні дні.

Ізраїль не буде застосовувати низку надзвичайних заходів до громадян сектора Гази через настання відносного спокою в прикордонних районах за останні дні.

Про це у вівторок, 18 лютого, повідомив пресцентр Міноборони країни.

Рішення про припинення заходів санкцій було ухвалено владою Ізраїлю після припинення низки ракетних обстрілів на суміжних прикордонних секторах. Уряд єврейської держави обіцяв видати жителям Гази близько 2 тис. нових дозволів на в'їзд в країну.

За повідомленням генерал-майора Армії оборони Ізраїлю Каміля Абу-Рукуна, з 19 лютого буде розширена зона рибальства до 15 морських миль.

Нагадаємо, 28 січня Білий дім розмістив на своєму сайті пропозиції по «угоді століття», яка передбачає врегулювання військового конфлікту в близькосхідному регіоні. Документ обсягом більш ніж 180 сторінок містить 23 розділи, включаючи межі, статус Єрусалиму, економічний план президента США Дональда Трампа, безпеку, прикордонні переходи.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху назвав варіант «угоди» Трампа реалістичним і зазначив, що Ізраїль хоче мирного життя Палестині.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS