Новости Украины

Коронавірус вдарив по моді. Chanel і Prada скасували покази у Китаї та Японії Коронавірус вдарив по моді. Chanel і Prada скасували покази у Китаї та Японії Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/952/952129_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/952/952129_w_450.jpg?v=0 Модний будинок Chanel переніс на невизначений термін показ у Китаї. Таке рішення прийняв і модний будинок Prada щодо показу в Япон
Коронавірус вдарив по моді. Chanel і Prada скасували покази у Китаї та

Модний будинок Chanel переніс на невизначений термін показ у Китаї. Таке рішення прийняв і модний будинок Prada щодо показу в Японії.

Заходи, які мали відбутися у травні, скасовані через спалах коронавіруса, повідомляє Reuters.

Зокрема, у заяві Chanel говориться, що бренд вирішив відкласти свій показ в Пекіні 'на більш пізній і більш слушний момент'.

Наголошується, що модний будинок уважно стежить за ситуацією, і турбується в першу чергу про здоров'я і благополуччя своєї команди і клієнтів. Жодної нової дати для показу призначено не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китай оприлюднив перше дослідження коронавірусу: що з'ясували

'Модний будинок Prada заявив, що відклав показ мод Prada Resort в Японії, спочатку запланований на 21 травня', — повідомляють у виданні.

Рішення було прийнято в якості запобіжного заходу, а також 'акта відповідальності і поваги' всіх тих, хто працює над шоу і планує взяти в ньому участь.

'Японія залишається одним із стратегічних ринків Prada, і відповідні події будуть заплановані в країні в більш відповідний момент', — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за останню добу у світі від коронавіруса померли 98 осіб, а загальна кількість смертей за весь час склала 1873.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS