Новости Украины

Не буде хтось з Сибіру розказувати нам, що робити: Кислиця про діалог з бойовиками Не буде хтось з Сибіру розказувати нам, що робити: Кислиця про діалог з бойовиками 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/202002/1283508.jpg?1582066513000 https://24tv.ua/resources/photos/news/202002/1283508.jpg?1582066513000 Виступаючи на Радбезі ООН представник України Сергій Кислиця підкреслив, що кожного разу, коли Росії нагадують про її обов'язки що
Не буде хтось з Сибіру розказувати нам, що робити: Кислиця про діалог

Виступаючи на Радбезі ООН представник України Сергій Кислиця підкреслив, що кожного разу, коли Росії нагадують про її обов'язки щодо Донбасу, вона каже, буцім Україна має домовлятися з бойовиками. Втім Кислиця звернув увагу на те, наскільки 'місцевим населенням' є ватажки бойовиків.

Зокрема, він виділив тимчасового керівника донецьких бойовиків Володимира Пашкова, якого призначили лише на початку лютого.

Цікаво: 'Хотят ли русские войны': Кислиця в ООН російською звернувся до росіян – відео

Це громадянин Росії, який народився у Сибіру, випускник російського Тихоокеанського військово-морського училища і до нещодавна віцегубернатор Іркутської області Росії. Чи хочете знати, наскільки далекий Іркутськ від Донецька? Усього в 6 тисячах кілометрів,
– зазначив Сергій Кислиця.

Не зважаючи на це, на думку Москви, Володимир Пашков достатньо 'місцевий' для того, аби керувати бойовиками з Донбасу і щоб саме з ним Україна обговорювала майбутнє регіону.

'Не може виправдання чи обґрунтування, щоб хтось з Сибіру говорив українцям, що нам робити на нашій власній території. Печальний досвід Грузії і Молдови щодо прямого діалогу з маріонетками Кремля свідчить про те, що у кращому випадку це дорога в нікуди, а найімовірніше – дорога в пастку', – заявив заступник глави МЗС України.

Відстань між російським Іркутськом і українським Донецьком: дивіться карту

Хто такий Володимир Пашков?Володимир Пашков – колишній російський чиновник. На початку лютого Кремль призначив його так званим 'в. о. голови уряду' донецьких бойовиків.

Втім прессекретар Путіна Дмитро Пєсков одразу ж заявив, що Росія не має до цього жодного відношення. Мовляв, Кремль 'не може' просто взяти і делегувати людей на окуповану частину України.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS