Новости Украины

'Хотят ли русские войны': Кислиця в ООН російською звернувся до росіян – відео 'Хотят ли русские войны': Кислиця в ООН російською звернувся до росіян – відео 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/202002/1283503.jpg?1582064804000 https://24tv.ua/resources/photos/news/202002/1283503.jpg?1582064804000 Завершуючи свій виступ на Радбезі ООН постійний представник України Сергій Кислиця, перейшов на російську мову. Мовляв, для того,
'Хотят ли русские войны': Кислиця в ООН російською звернувся до росіян

Завершуючи свій виступ на Радбезі ООН постійний представник України Сергій Кислиця, перейшов на російську мову. Мовляв, для того, щоб його, можливо почули росіяни, яким не байдуже сьогодення і майбутнє їхньої країни.

Звертаючись до росіян він процитував російського поета Євгена Євтушенка (Гангуса) 'Хотят ли русские войны'.

Важливо: Радбез ООН провів засідання через Україну: відео

Цитування вірша наводимо мовою оригіналу:

Хотят ли русские войны?

Спросите вы у тех солдат,

что под березами лежат,

и пусть вам скажут их сыны,

хотят ли русские войны.

Після цього він звернувся до представника Росії на Радбезі ООН Василя Небензі, підкресливши, що відповіддю на питання про те, чи хочуть росіяни війни, буде 'парад перемоги' 9 травня на Червоній площі у Москві.

'Коли ми побачимо, чи винесуть його учасники портрети Сталіна. Того самого Сталіна, якого свого часу винесли з мавзолею, але, схоже, не з голів', – заявив Сергій Кислиця.

За його словами, сьогодні, коли у Росії набирає обертів прославляння Сталіна, а його ім'я відбілюється, коли ростуть, як гриби, пам'ятники диктатору і вбивці, автору геноциду українського народу 1930-их років, він завершив свій виступ запитанням до представника Росії – чи хочуть росіяни війни.

Кислиця на Радбезі ООН звернувся до росіян: дивіться відео

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS