Новости Украины

Сенсації у Мадриді та Дортмунді:перші результати матчів 1/8 Ліги чемпіонів Сенсації у Мадриді та Дортмунді:перші результати матчів 1/8 Ліги чемпіонів Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/952/952125_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/952/952125_w_450.jpg?v=0 Першій матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів принесли відразу сенсаційні результати. Чинний володар трофею "Ліверпуль" програв у Іспан
Сенсації у Мадриді та Дортмунді:перші результати матчів 1/8 Ліги чемпі

Першій матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів принесли відразу сенсаційні результати.

Чинний володар трофею 'Ліверпуль' програв у Іспанії 'Атлетіко' 1:0. Долю матчу вирішив єдиний гол на початку гри Сауля Ньігеса. Підопічні Дієго Сімеоне створили ще декілька нагод біля воріт Аліссона Беккера, але так і не змогли їх реалізувати.

В Німеччині один із фаворитів турніру ПСЖ поступився 'Боруссії' Дортмунд - 1:2. Всі події розгорталися на в середині другого тайму. Ерлінг Холанд спочатку вдало зіграв на добивання. Парижани відігралися зусиллями Неймара,але через хвилину нестримний Холанд встановив остаточний рахунок у матчі.

19 лютого свої матчі проведуть 'Валенсія' - 'Аталанта' та 'Лейпциг' - 'Тоттенгем'