Новости Украины

Естонія на Радбезі ООН: Росія не збирається припиняти вогонь Естонія на Радбезі ООН: Росія не збирається припиняти вогонь Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/952/952122_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/952/952122_w_450.jpg?v=0 Сьогоднішні бойові дії на Донбасі демонструють, що Російська Федерація не збирається припиняти свою агресію проти України. На цьо
Естонія на Радбезі ООН: Росія не збирається припиняти вогонь

Сьогоднішні бойові дії на Донбасі демонструють, що Російська Федерація не збирається припиняти свою агресію проти України.

На цьому наголосив постійний представник Естонії при ООН Свен Юргенсон на засіданні Ради безпеки.

'Формування, які підтримуються Росією, знову атакували Україну сьогодні. Це велике порушення Мінських домовленостей, яке демонструє, що Росія не збирається припиняти вогонь після зустрічі [нормандської четвірки] у Парижі. І це лише один день, який демонструє те, що відбувається в Україні останні шість років', - зазначив Юргенсон.

Він підкреслив, що за 6 років Росія не змінила своєї агресивної політики і надалі порушує міжнародний закон, застосовуючи свої війська на території суверенної та незалежної України.

Юргенсон пригадав трагедію рейсу МН17, коли російська зброя вбила майже 300 людей.

'Нагадаю, що між Україною та Росією є кордон в понад 400 кілометрів, який не контролюється [Києвом]. Це дозволяє вільне пересування будь-якого озброєння. Це атака на міжнародну безпеку. Просимо Росію дотримуватися усіх домовленостей, включно з досягнутими у грудні під час нормандської зустрічі. Вивести всі війська та зупинити підтримку так званих ЛНР і ДНР', - наголосив представник Естонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 'Година Х на всіх фронтах' – після атаки бойовиків у мережі попередили Зеленського

Зранку 18 лютого бойовики спробували перейти лінію розмежування й атакували позиції сил ООС поблизу Золотого. За кілька годин противник попросив перемир'я. Внаслідок обстрілів 1 український військовий загинув, 4 отримали легкі поранення.

Президент Володимир Зеленський назвав дії бойовиків цинічною провокацією і скликав засідання РНБО.

У Росії заявили, що не причетні до останніх подій на Донбасі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS