Новости Украины

Маск відправить космос чотирьох туристів уже наступного року Маск відправить космос чотирьох туристів уже наступного року depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на hightech.fm. Компанії відзначили, що в першій місії будуть брати участь четверо турист

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на hightech.fm.

Компанії відзначили, що в першій місії будуть брати участь четверо туристів. Імовірно, польоти тривалістю до тижня будуть проходити на орбіті в 2-3 рази вище МКС. Перші старти заплановані на кінець 2021 і середину 2022 року.

'Ця історична місія стане ще одним кроком до того, щоб зробити космічні польоти можливими для всіх людей, які мріють про це. Ми раді працювати з командою Space Adventures над цим', - сказала в своїй заяві президент SpaceX і головний операційний директор Гвінн Шотвелл.

Туристів відправлять на Crew Dragon - це капсула, яку SpaceX розробляє для НАСА. Космічний корабель побудований для польотів астронавтів на Міжнародну космічну станцію. Місії будуть проходити в форматі 'вільного польоту' - це означає, що капсула не буде стикуватися із станцією, а замість цього буде просто рухатися по орбіті Землі.

Фінансові умови польоту поки не розкриваються. За попередніми даними, політ в космос коштуватиме близько $50 млн на одного пасажира.

Нагадаємо, що компанія Ілона Маска SpaceX представила сервіс, на якому онлайн можна орендувати місце на ракеті-носію Falcon 9 для перевезення вантажу в космос за $1 млн.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS