Новости Украины

В ООН стурбовані реальним ризиком ескалації конфлікту на Донбасі В ООН стурбовані реальним ризиком ескалації конфлікту на Донбасі depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Як передає Depo.Донбас, про це вона сказала на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку. "Сьогоднішні тривожні повідомлення про сер

Як передає Depo.Донбас, про це вона сказала на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку.

'Сьогоднішні тривожні повідомлення про серйозні порушення режиму припинення вогню на лінії зіткнення поруч з Золотим, в тому числі, як стверджується, із застосуванням важкого озброєння, викликають глибоке занепокоєння, і є суворим нагадуванням, що за відсутності твердої політичної волі існує дуже реальний ризик сповзання назад до насильства', - заявила Дікарло.

На її переконання, довгоочікуваний мир на сході України може бути досягнутий, якщо існуватиме достатній рівень політичної волі, будуть вестися добросовісні переговори і проявлятиметься конкретна підтримка зусиль, аби 'зброя замовчала'.

Нагадаємо, що постійний представник Великобританії при ООН Карен Пірс розкритикувала виступ представника Росії Василя Небензі.

На засіданні Радбезу ООН Росія вимагала 'конкретні умови' для проведення виборів в ОРДЛО.

Читайте також: Бій у Золотому: Що відбувається (ХРОНІКА)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS