Новости Украины

Людей використовують як механізм шантажу – нардеп про погрозу Зеленського політикам Людей використовують як механізм шантажу – нардеп про погрозу Зеленського політикам 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/179073.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/179073.jpg Президент пообіцяв привезти евакуйованих з Китаю українців в особняки політиків, якщо ті будуть "перекривати дороги й підбурювати
Людей використовують як механізм шантажу – нардеп про погрозу Зеленськ
Президент пообіцяв привезти евакуйованих з Китаю українців в особняки політиків, якщо ті будуть 'перекривати дороги й підбурювати людей'

Народна депутатка з партії 'Голос' Інна Совсун в ефірі програми 'ІнфоДень' на '5 каналі' прокоментувала погрозу президента України Володимира Зеленського українським політикам.

'Президент сказав 'прекрасну' тезу про те, що ми окремих людей, яких евакуюємо з Китаю, будемо поселяти прямо в особняках українських політиків. Мені дуже хотілося б, щоб він це сказав в обличчя тим людям, які мали нещастя заразитися, або їхнім родинам. Мені здається, що це відверте маніпулювання людським життям. Людей використовують як механізм шантажу. Це дуже не добре, коли ми до цього зводимо людські особистості'.

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Нагадаємо, Володимир Зеленський пообіцяв особисто привезти евакуйованих з китайського міста Ухань українців в особняки політиків у Конча-Заспі, якщо ті будуть 'перекривати дороги й підбурювати людей'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS