Новости Украины

Пристайко про вибори на Донбасі: Можуть обрати бойовиків, але це наш вибір Пристайко про вибори на Донбасі: Можуть обрати бойовиків, але це наш вибір 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://i.ytimg.com/vi/1zUIwz4ZN8E/maxresdefault.jpg https://i.ytimg.com/vi/1zUIwz4ZN8E/maxresdefault.jpg Глава МЗС Вадим Пристайко заявив, що українська влада абсолютно усвідомлює, що внаслідок виборів на нині окупованому Донбасі люди
Пристайко про вибори на Донбасі: Можуть обрати бойовиків, але це наш в

Глава МЗС Вадим Пристайко заявив, що українська влада абсолютно усвідомлює, що внаслідок виборів на нині окупованому Донбасі люди можуть обрати ватажків бойовиків, які і нині там усе контролюють.
Тим не менш, зазначає він, Україна обрала для себе такий демократичний шлях.

Водночас влада хотіла б запобігти легалізації будь-кого, хто перебуває по той бік лінії розмежування, запевнив Вадим Пристайко в ефірі проєкту 'Свобода слова' на телеканалі ICTV.

Саме тому ми як демократична держава обрали для себе цю можель – проведення місцевих виборів, які там довгий час не відбувалися. Все для того, щоб обрати бодай на найнижчому рівні владу на місцях,
– розповідає міністр закордонних справ.

За його словами, про депутатів, які сядуть у Верховній Раді, поки що не мовиться. Хоча про це було багато розмов у засобах масової інформації.

'Ми хочемо легалізувати тих людей, які оберуться на локальному рівні. Ті люди, які їх оберуть, мають знати, що вони несуть відповідальність за те, що у їхньому районі буде новий голова.
Я не здивуюся, якщо частиною таких людей будуть ті, хто фактично і зараз керують там', – заявив Вадим Пристайко.

Відтак, наголосив він, влада чудово розуміє усі можливі ризики, але це той демократичний шлях, який вона обрала.

Люди самі мають обрати і нести відповідальність за обраних ними людей. Ми не можемо з Києва призначити їх,
– резюмував Пристайко.

Що відомо про можливі вибори на Донбасі?

Під час свого виступу на Мюнхенській конференції Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська влада має намір у жовтні 2020 року провести вибори на усій території України, зокрема на окупованому Донбасі.

Втім, як наголосив президент, зробити це без елементарних безпечних і політичних умов, порушуючи Конституцію України та міжнародні стандарти демократичних виборів, неможливо.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS