Новости Украины

Новини 14 лютого: уповільнення економіки, Вітренко проти “Нафтогазу” та депозитна ставка у 1% Новини 14 лютого: уповільнення економіки, Вітренко проти “Нафтогазу” та депозитна ставка у 1% Українська правда http://www.pravda.com.ua/favicon.ico Українська правда https://eimg.pravda.com/images/doc/6/5/657090_fb_image_ukr_2020_02_14_21_01_00.png https://eimg.pravda.com/images/doc/6/5/657090_fb_image_ukr_2020_02_14_21_01_00.png Джерело: Економічна правда Про позов Вітренко. Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко подав позов до Печерсь
Новини 14 лютого: уповільнення економіки, Вітренко проти “Нафтогазу” т
Джерело: Економічна правда

Про позов Вітренко. Виконавчий директор НАК 'Нафтогаз України' Юрій Вітренко подав позов до Печерського суду Києва у зв'язку з невиплатою йому премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над 'Газпромом'.

Про Ахметова. Суд зобов'язав компанію 'ЕСУ' Ріната Ахметова заплатити державному Укрексімбанку 2,7 мільярда гривень у справі щодо прострочених облігацій.

Про уповільнення економіки. Зростання валового внутрішнього продукту в жовтні-грудні 2019 року становило 1,5% до аналогічного періоду 2018 року. У попередніх кварталах темп зростання був вищий: у першому - 2,5% , другому - 4,6%, третьому - 4,1% Міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що у четвертому кварталі 2019 року економіка уповільнилася через тенденції на зовнішніх ринках, теплу погоду та проблеми з логістикою.

Про ставку по депозитам. Національний банк очікує зниження ставок за депозитами в 2020 році до 1% у валюті і нижче 10% у гривні за умови затвердження нової програми з Міжнародним валютним фондом.

Про зарплату директора ОПЗ. Наглядова рада Одеського припортового заводу задовольнила звернення новопризначеного в. о. директора ОПЗ Миколи Синиці знизити зарплатню з 650 тисяч гривень до 65 тисяч гривень на місяць.

Ви хочете дізнатися більше?

Член наглядової ради 'Укрзалізниці' Сергій Лещенко: Визнаю свою неправоту – Коломойський Кадировим не став

Чим Коломойський краще за Порошенка і де він прорахувався, наскільки глибоко Лещенко як депутат аналізував свої дії та ініціативи, та як він став членом наглядової ради УЗ і чи є у нього необхідні компетенції

Економічна правда

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS