Новости Украины

Порошенко у Мюнхені: Міжнародна підтримка України – це кропітка робота, і ми активно працюємо з усіма партнерами Порошенко у Мюнхені: Міжнародна підтримка України – це кропітка робота, і ми активно працюємо з усіма партнерами 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/178855.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/178855.jpg Попри широку проукраїнську коаліцію, працювати над безпековими питаннями треба постійно, зазначив п'ятий президент України За те
Порошенко у Мюнхені: Міжнародна підтримка України – це кропітка робота
Попри широку проукраїнську коаліцію, працювати над безпековими питаннями треба постійно, зазначив п'ятий президент України

П'ятий президент України, лідер партії 'Європейська солідарність' Петро Порошенко в перший день Мюнхенської безпекової конференції провів низку важливих зустрічей із міжнародними партнерами, де обговорив збереження санкцій проти Росії та підтримку реформ в нашій державі. Про це він заявив журналістам під час інтерв'ю.

'Зараз Україна звучить у виступах ключових лідерів. І під час двосторонніх зустрічей, і під час публічних заходів нам треба зробити все, щоб виконати ті завдання, які стояли і стоять перед Україною останні роки. Це – збереження санкцій проти Російської Федерації, аж до повного звільнення української землі', – наголосив Порошенко.

Він зазначив, що важливо тримати у порядку денному не тільки питання Донбасу, а й Криму. 'Мова йде як про Донбас, так і про Крим. Питання Криму сьогодні порушували і під час двосторонніх зустрічей. Зустрічі ми мали дуже великі, бо це є майданчик, де їх організовувати надзвичайно легко. Ми провели переговори із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Відбулася дуже емоційна гарна розмова з Ненсі Пелосі – спікером Палати представників американського Конгресу. Були зустрічі з прем'єром Болгарії Бойко Борисовим і з багатьма лідерами, міністрами', – повідомив очільник 'ЄС'.

'Дуже змістовна зустріч була з президентом Литви – двостороння. Це перша зустріч. Ви пам'ятаєте, наскільки важливу роль відіграла Литва за останні 5 років. Вона була перша, хто поставив нам смертельну зброю. Вона одна з перших захищала нас на Раді Європейського Союзу і ці позиції були дуже ґрунтовні', – нагадав Порошенко.

'Була конструктивна зустріч з американською делегацією. І дуже важлива зустріч з Крісталіною Георгієвою – виконавчим директором Міжнародного валютного фонду, – про продовження співпраці з МВФ, забезпечення стабільності фінансово-банківської системи країни. Це також для України надзвичайно важливо. За такий короткий термін тут була дуже насичена програма', – підсумував п'ятий президент України.

Він зазначив, що попри широку проукраїнську коаліцію, яка була вибудувана за 5 попередніх років, працювати над безпековими питаннями треба постійно.

'Нам треба боротися – боротися за Україну. Сама собою, з неба, безпека, підтримка не впаде. Хтось думав, що за останні п'ять років це саме йде в руки і достатньо просто приїхати і посміхатися. Ні. Це кропітка, важка дипломатична робота, яка потребує координації з міністерством закордонних справ, з лідерами країн. І на сьогодні, на жаль, ми вимушені були констатувати, що на певний час ця координація була втрачена. І зараз треба активно працювати для того, щоб цю координацію відновлювати. В тому числі і на Мюнхенській безпековій конференції', – наголосив Порошенко.

'Наші міжнародні партнери виходять із своїх національних інтересів. А наше завдання – переконати, що коли Україна захищає свій суверенітет – вона захищає не тільки себе, а й і всю Європу і весь світ. Коли Україна захищає мій суверенітет – вона також захищає свободу і демократію в усьому світі. І підтримка України виходить з національних інтересів кожної держави. Ось цим я займався п'ять років свого президентства і зараз, як і я і обіцяв, я продовжую цю наполегливу, копітку роботу', – наголосив Петро Порошенко.

Як повідомляв 5.ua, п'ятий президент України, лідер партії 'Європейська солідарність' Петро Порошенко вважає, що призначення Андрія Єрмака на посаду глави Офісу Президента замість Андрія Богдана – це посилення партії капітуляції.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS