Новости Украины

Асєєв попросив сенаторів США поприяти звільненню ув’язнених в ОРДЛО Асєєв попросив сенаторів США поприяти звільненню ув’язнених в ОРДЛО depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Фото: Радіо Свобода Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє "Радіо Свобода". "Дуже прошу вас натиснути на Росію, щоб вона л
Асєєв попросив сенаторів США поприяти зв…
Фото: Радіо Свобода

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє 'Радіо Свобода'.

'Дуже прошу вас натиснути на Росію, щоб вона ліквідувала цю спецв’язницю, цей концентраційний табір 'Ізоляція' в Донецьку, адже те, що там відбувається – це неповага не лише до моєї країни, але й до людських цінностей і людської гідності', – сказав Станіслав Асєєв.

Він також висловив подяку США за підтримку України та її територіальної цілісності, а також за те, що вимагали його звільнення з полону підтримуваних Росією бойовиків.

У делегацію американських сенаторів входили республіканці Марко Рубіо (штат Флорида), Дебі Фішер (Небраска), Річард Бер (Північна Кароліна), Джон Тун (Південна Дакота) та Джеррі Моран (Канзас).

Нагадаємо, за даними інформаційного обліку Об'єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі 184 людини терористи утримують на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS