Новости Украины

В Китаї новим коронавірусом заразилися понад 1700 медпрацівників, 6 з них померли В Китаї новим коронавірусом заразилися понад 1700 медпрацівників, 6 з них померли Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/168247/k6mpmck0jgod6xwwb https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/168247/k6mpmck0jgod6xwwb У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що в Китаї смертельним коронавірусом вже інфікувалося 1760 медичних працівників
В Китаї новим коронавірусом заразилися понад 1700 медпрацівників, 6 з
У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що в Китаї смертельним коронавірусом вже інфікувалося 1760 медичних працівників. З них 6 померли.

Про це пише The Guardian.

Там зазначили, що ВООЗ звернулася до Китаю за статистикою після того, як там заявили про смерть 6 медпрацівників.

«Це критично важлива інформація, тому що медпрацівники є сполучною ланкою, що поєднує систему охорони здоров'я і вчасне реагування на спалахи», — сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреесус.

Нагадаємо, раніше до епіцентру розповсюдження китайського коронавірусу, міста Ухань, направили 2 600 військових медиків.

Станом на ранок 14 лютого у світі загалом від китайського коронавірусу померли вже 1383 людей. Кількість інфікованих зросла до 64 437. Водночас 6919 пацієнтам вдалося одужати.

Більшість смертей (1380) зафіксували на материковому Китаї. Ще по одному смертельному випадку — на Філіппінах, у Гонконгу та в Японії.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії та Індії. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS