Новости Украины

В космосі зруйнувалася ракета з Дніпра, яку запустили ще в Радянському Союзі В космосі зруйнувалася ракета з Дніпра, яку запустили ще в Радянському Союзі depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це повідомила 18-я ескадрилья контролю космічного простору ВВС США, передає Depo.ua із посиланням на російські ЗМІ. Ракета "Ц

Про це повідомила 18-я ескадрилья контролю космічного простору ВВС США, передає Depo.ua із посиланням на російські ЗМІ.

Ракета 'Циклон-3', виготовлена ​​на українському 'Південмаші' (Дніпро), використовувалася для запуску 15 серпня 1991 року метеорологічного супутника 'Метеор-3'.

'Вісімнадцята ескадрилья контролю космічного простору ВВС США підтвердила, що руйнування ступені ракети SL-14 (американське позначення' Циклону-3 '– ред.) сталося 12 лютого 2020 року в 10.46 UTC (12:46 за Києвом). Відстежуються 75 пов'язаних з цим уламків – нема індикації, що це було викликано зіткненням (з іншим об'єктом)', - йдеться в повідомленні ескадрильї в Twitter.

Відзначається, що ступінь, що має номер 21656 і міжнародне позначення 1991-056B у відкритому каталозі космічних об'єктів ВВС США, перебував на орбіті з мінімальною висотою 1186 кілометрів і максимальною 1206 кілометрів.

Американські військові не уточнюють, чи становлять уламки ступені небезпека для діючих супутників.

Нагадаємо, що канадські вчені зафіксували таємничі радіосигнали з космосу, які постійно повторюються.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS