Новости Украины

Допомога, імпічмент і посол США в Україні: головне із заяв американських сенаторів у Києві – включення Допомога, імпічмент і посол США в Україні: головне із заяв американських сенаторів у Києві – включення 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/178836.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/178836.jpg Представники США заявили, що санкції будуть продовжені, поки Росія не припинить агресію За темою > Троє американських сенато
Допомога, імпічмент і посол США в Україні: головне із заяв американськ
Представники США заявили, що санкції будуть продовжені, поки Росія не припинить агресію

Американські сенатори в Києві. Завершилася їхня зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Про що говорили – дізнавався кореспондент '5 каналу' Петро Троць.

Перше, про що повідомили сенатори, коли вийшли до журналістів – це про підтримку України. Вони прибули після нещодавнього голосування щодо імпічменту президента Дональда Трампа.

Приїхали три сенатори – республіканці Рон Джонсон та Джон Басарро та демократ Кріс Мьорфі. Для Рона Джонсона це вже 8-й візит до України.

'Ми тут утрьох представники різних партій, бо в нас немає розбіжностей щодо підтримки України, її оборони і реформ', – заявив Кріс Мьорфі, Сенатор США.

Кріс Мьорфі обійшов питання атак Рудольфа Джуліані проти кандидата у президенти Джо Байдена. Сказав, що Україна після цих подій не зацікавлена втручатись в американську політику.

'Ми сподіваємось, що з цим покінчено і ми впевнені,, що президент Зеленський не хоче будь-яким чином бути залученим до американської політики. Наше послання є дуже чітким: ми хочемо, щоб справа щодо імпічменту залишилась позаду і щоб ми разом – і республіканці, і демократи, – рухалися у справі підтримки України', – додав Кріс Мьорфі.

Республіканець Рон Джонсон заявив, що такий візит – це 'демонстрація загальної підтримки України з боку сполучених штатів. Володимир Зеленський подякував за позицію США. Зокрема, й за фінансову, військову й технічну допомогу. Розповів про реформи, які впроваджує Україна та закликав інвесторів підтримувати український бізнес.

Також українських журналістів цікавили питання санкцій щодо Росії – сенатори заявили, що санкції будуть, поки Росія не припинить агресію.

Щодо призначення посла США в Україні – запасна ланка їхньої дипломатичної структури доволі сильна, і чинні люди, які представляють США в Україні, нічим не гірші від постійних послів. Сенатори переконані, коли призначать постійного посла – це буде фахівець своєї справи.

Нагадаємо, 13 лютого нові санкції проти Росії запровадили Сполучені Штати. До переліку потрапили три провідних підприємства оборонної галузі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS