Новости Украины

Зростання економіки України уповільнилося: неочікувані причини Зростання економіки України уповільнилося: неочікувані причини 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://imgclf.112.ua/original/2019/08/29/399987.png?timestamp=1567063164 https://imgclf.112.ua/original/2019/08/29/399987.png?timestamp=1567063164 У Державній службі статистики зазначили, що у четвертому кварталі 2019 року зростання економіки України уповільнилося з 4,1% до 1
Зростання економіки України уповільнилося: неочікувані причини

У Державній службі статистики зазначили, що у четвертому кварталі 2019 року зростання економіки України уповільнилося з 4,1% до 1,5%.
Мінекономіки прокоментували ситуацію і наголосили, що уповільнення спричинили декілька чинників, зокрема й погодою.

Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов наголосив, що уповільнення економіки наприкінці року було очікуваним та прогнозованим, повідомили у Мінекономіки.

Головні причини уповільнення зростання економіки:

  • Негативні тенденції на зовнішніх ринках. Ціни на чорні метали суттєво впали. У порівнянні з 2018 роком на 10 – 15%. Внаслідок цього зменшилося металургійне виробництво, що мало найбільший внесок у загальне падіння промисловості.

  • Обмеження міжнародної торгівлі з боку США, за якими слідували кількісні обмеження ЄС та Єгипту, нові торговельні обмеження з боку Росії, введені у дію наприкінці 2018 року.

  • Проблеми з логістикою. У минулому році суттєво зросло навантаження на чорноморські порти, що було пов'язано зі збільшенням перевалки зерна, вугілля та металів, які переорієнтовувалися із європейського напрямку та азовських портів.

  • Теплі погодні умови. Вони були вагомим чинником скорочення попиту на енергоресурси й відповідного падіння у постачанні електроенергії, газу та пари.

  • Менший врожай цукрових буряків, фруктів та овочів, що мав важливий вплив на харчову промисловість.

 

 

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS