Новости Украины

Радбез ООН проведе спецзасідання щодо ситуації на Донбасі - Україна кинула виклик Росії Радбез ООН проведе спецзасідання щодо ситуації на Донбасі - Україна кинула виклик Росії Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/06/1510873941-7685-illyustratsiya.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/06/1510873941-7685-illyustratsiya.jpg Україна візьме участь у спеціальному засіданні Генеральної Асамблеї ООН по ситуації на окупованих територіях Донбасу, а також ініц
Радбез ООН проведе спецзасідання щодо ситуації на Донбасі - Україна ки

Україна візьме участь у спеціальному засіданні Генеральної Асамблеї ООН по ситуації на окупованих територіях Донбасу, а також ініційованому Росією засіданні Радбезу ООН по виконанню “Мінська”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Loading...

Відзначимо, 20 лютого за ініціативою України Генеральна Асамблея ООН проведе спеціальне засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України. Дискусія, в якій візьме участь Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, стосуватися широкого кола питань російської агресії, зокрема політичної, гуманітарної, економічної та соціальної.

Одночасно з цим в Росії заявили про намір напередодні цього заходу скликати засідання Радбезу ООН для обговорення стану виконання Мінських домовленостей.

“Очікуваний, традиційний і перевірений трюк російської дипломатії, спрямований на розпорошення уваги світової спільноти, зміщення акцентів, формування паралельних політичних реальностей”, – пояснили в МЗС.

У відомстві також додали, що Україна візьме участь в обох заходах.

Нагадаємо, в січні повідомлялося про те, що на Донбасі можуть провести нове розведення військ. Представники України та Росії на переговорах у Мінську обговорили 9 можливих ділянок для нового розведення. Остаточну угоду сторонам вдалося досягти лише щодо КПВВ «Гнутове».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 13:21 13.02.2020 0
И будут Пристайко возить носом по столу, как нашкодившего котенка.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS