Новости Украины

Тоненькі млинці на молоці Тоненькі млинці на молоці FromUA.news - Отдых http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news - Отдых https://lh3.googleusercontent.com/proxy/-HWd8og92-sIDDeWPELsWBnqYvhunGa_qY-Nuq8EHvljy5cF-IU_4b6d-KXkf1hX4nGfk8ZRgcUioJaYiNyRt-tJOi7WnDFQNzQ-O4iiF3NyeNu5D8EOPqvwf2GdtpUFmCxualAbsnLV5_q8GaCDCIfoB5iwgztZm4AWAGLD6cA https://lh3.googleusercontent.com/proxy/-HWd8og92-sIDDeWPELsWBnqYvhunGa_qY-Nuq8EHvljy5cF-IU_4b6d-KXkf1hX4nGfk8ZRgcUioJaYiNyRt-tJOi7WnDFQNzQ-O4iiF3NyeNu5D8EOPqvwf2GdtpUFmCxualAbsnLV5_q8GaCDCIfoB5iwgztZm4AWAGLD6cA Виберіть мірний стакан об'ємом 200 або 250 мл і використовуйте тільки для цієї мети. Інгредієнти: 1 ст. борошна 1 ст. молок
Тоненькі млинці на молоці

Виберіть мірний стакан об'ємом 200 або 250 мл і використовуйте тільки для цієї мети. 

Інгредієнти:

 • 1 ст. борошна
 • 1 ст. молока
 • 1 ст. окропу
 • 2 яйця
 • 1 ст. л. цукру
 • 1 ч. л. солі
 • 40 мл рослинної олії

Приготування:

 1. Беріть містку миску, вбийте туди яйця, відразу додайте сіль, цукор і рослинну олію. Надійно збивайте все міксером до однорідної маси.

 2. Не зупиняючи міксер одним заходом лийте в миску склянку окропу, а слідом за нею склянку холодного молока. Не потрібно робити це занадто швидко . Міксер не вимикайте, тому що третім заходом піде борошно. Теж склянку. Ось так швидко і точно готується тісто.

 3. Ідеально, якщо є спеціальна сковорода для млинців: печіть на ній млинці приблизно по одній хвилині кожну сторону. Цього цілком достатньо, щоб млинець підрум'янився з обох сторін.

 4. Виходячи з кількості тіста повинно вийти приблизно 15 млинців, часу на це потрібно витратити близько півгодини.  
  Подавайте з джемом, варенням або ікрою, для фарширування вони теж годяться. Можна використовувати як основу для млинців з сиром.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS