Новости Украины

Посіпаки Януковича намагаються повернути втрачену владу Посіпаки Януковича намагаються повернути втрачену владу 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1278730_11116398.jpg?202002234935 https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1278730_11116398.jpg?202002234935 Пройшло кілька років після Майдану, а люди, які прийшли до влади, не виправдали надії народу на зміни. Їх поховали безліч корупцій
Посіпаки Януковича намагаються повернути втрачену владу

Пройшло кілька років після Майдану, а люди, які прийшли до влади, не виправдали надії народу на зміни. Їх поховали безліч корупційних розслідувань, зокрема і про обкрадання власного війська під час війни.
Російська пропаганда перекручувала усі факти подій 2014 року. Підлеглі Януковича теж всіляко принижували учасників Майдану.

У Криму були переконані, що спочатку майданівці пішли на 'штурм Адміністрації', а потім 'Беркут' розігнав студентів. Вірячи цим маніпуляціям, вони почали демонізувати Майдан.

Тепер дехто хоче переконати нас, що це не міліція жорстоко побила громадян, а навпаки. У статті без автора стверджують, що перші міліціонери в ті дні постраждали саме у ту ніч.

стаття
З таким заголовком вийшла стаття у жовтому виданні 'Страна.ua'

Декілька сотень добре екіпірованих беркутівців, били кийками протестувальників та заливали очі перцевим газом. А виявляється, як повідомляло видання 'Страна.ua', що це поліцейські постраждали у цій ситуації.

Олена Лукаш, колишній член 'Партії регіонів' і міністерка юстиції за часів Януковича поширила цю статтю з такими коментарем: 'Хроники массовой резни. Это надо знать и помнить'.

Ще двоє обміняних ексберкутівців стверджували, що повернулись в Україну, щоб відновити 'чесне ім’я Беркуту', який жорстоко бив людей. Ще одного представника влади Януковича Андрія Портнова дуже турбує доля 'постраждалих співробітників міліції'.

Посіпаки Януковича ведуть продуману і сплановану діяльність, мета якої – дегероїзація подій Революції Гідності.

В статтях одіозного видання 'Стана.ua', коментарях Лукаш, або заявах Портнова постійно лунають слова, що принижують учасників Майдану. Усіх опонентів називають: 'майданутими', 'кастрюлеголовими', 'рагулями'.

Саме в цьому і є найбільша трагедія Майдану: коли громадяни вийшли протестувати проти влади, на них нацькувати міліцію. Пройшло 6 років, а ми добре пам’ятаємо, чому вийшли на Майдан. А той, хто намагається нас залякати – приречений на поразку.

Розслідування злочинів, що були здійснені під час Революції Гідності треба доводити до кінця.
А усіх винних притягати до відповідальності. Бо якщо цього не зробити – вовки миттєво одягнуть овечі шкури.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 16:12 11.02.2020 0
уж кто перекручивает так это говносми.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS