Новости Украины

Кримськотатарський телеканал ATR заявив про блокування фінансування - новини Еспресо TV | Україна Кримськотатарський телеканал ATR заявив про блокування фінансування - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2715983/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2715983/images/_default_soc_sharing.jpg Кримськотатарський телеканал ATR заявив про заблоковані рахунки і фінансування з держбюджету Про це йдеться у заяві телеканалу.
Кримськотатарський телеканал ATR заявив про блокування фінансування -
Кримськотатарський телеканал ATR заявив про заблоковані рахунки і фінансування з держбюджету

Про це йдеться у заяві телеканалу.

'Першому кримськотатарському телеканалу ATR вкотре заблокували фінансування, попри те, що держава виділила 50 млн грн на фінансування каналу у 2020 році', - наголошується у заяві.

Телеканал запустив марафон #SaveATR - з ефірами без ведучих і гостей.

'У 2019 р. держава перерахувала на рахунок телеканалу 15 млн грн держпідтримки 28 грудня - коли усі банки були закриті і жодні операції не можна було провести. ATR, відповідно до закону, змушений був повернути ці гроші державі, У 2020 році з держбюджету України на фінансування телеканалу виділено 50 млн грн. Частина цих грошей прийшла на рахунок ATR, але їх заблокувало казначейство', - повідомили на ATR.

  • На початку року кримськотатарський телеканал ATR опинився на межі закриття через тимчасове зупинення фінансової підтримки з державного бюджету.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 18:18 10.02.2020 0
а как же идея - телеканалы должны сами себе зарабатывать? вот уж гнилой канал.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS