Новости Украины

Ексзаступниця міністра юстиції Бернацька, яку підозрюють у корупції, внесла 7 млн грн застави Ексзаступниця міністра юстиції Бернацька, яку підозрюють у корупції, внесла 7 млн грн застави Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/167060/k6ce0rr96zp2nit8l https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/167060/k6ce0rr96zp2nit8l Колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька Фото: Facebook/Бернацька Наталія Колишня перша заступниця мініст
Ексзаступниця міністра юстиції Бернацька, яку підозрюють у корупції, в
Колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька
Фото:

Facebook/Бернацька Наталія

Колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька внесла 7 мільйонів гривень застави, які їй раніше призначив Вищий антикорупційний суд у справі щодо схеми з розкрадання грошей на зверненнях до ЄСПЛ.

Про це сама Бернацька написала у Facebook.

«До цього моменту всі обов’язки виконано, паспорти здала, заставу внесла частково сама, частково отримала позику у родичів», — йдеться в повідомленні.

Бернацька також повідомила, що разом зі своїми захисниками подала апеляцію на рішення суду. Підозру вона вважає необґрунтованою та вимагає скасувати обов’язки, покладені на неї.

«Головна претензія (слідства — ред.) до мене, це підписання платіжного доручення на виконання рішення Європейського суду з прав людини. Частину беззмістовних тверджень детективів вже було розбито на першій інстанції (наприклад, що це я запровадила в Україні практику дружніх врегулювань з ЄСПЛ, або що рішення ЄСПЛ не так переклали). Збираємо докази, щоб остаточно роз’яснити суду вже апеляційної інстанції, що дії Мін'юсту були виключно законними», — додала Бернацька.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро вручило підозру шістьом імовірним учасникам схеми з розкрадання бюджетних коштів за допомогою механізму звернення громадян до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

За даними слідства, Бернацька листувалася з колишнім народним депутатом Георгієм Логвинським, якому детективи відводять роль організатора. В цьому листуванні підозрювана нібито надсилала ексдепутату документи, пов'язані зі справою.

4 лютого Вищий антикорупційний суд обрав Бернацькій запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 7 мільйонів гривень.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 18:35 07.02.2020 0
7 лямов - наверное зарплата была высокая и у родычей тоже, правда?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS